Nasz Zespół

Monika Błaszkowska

Financial & Internal Auditor

Absolwentka kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2001–2006 jako pracownik BDO Polska zaangażowana w badanie sprawozdań finansowych czołowych przedsiębiorstw polskich z wielu branż, w tym także jednostek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Posiada bogate doświadczenie w controllingu i rachunkowości. Pracowała m.in. dla znanych, ogólnopolskich firm z branży budowlanej oraz medycznej.
W 2008r. objęła stanowisko Kontrolera Finansowego Grupy Burda Media w Polsce, będącej częścią jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych koncernów medialnych na świecie.

W kancelarii prowadzi projekty doradcze z zakresu zarządzania finansami oraz rachunkowości. W centrum jej zainteresowania leży praktyczny i nowoczesny controlling będący wsparciem kadry menedżerskiej w podejmowaniu bieżących i strategicznych decyzji. Jej zdaniem rola współczesnego kontrolera finansowego polega nie tylko na identyfikowaniu błędów, ale także na inspirowaniu jednostek do lepszego wykorzystania tkwiącego w nich potencjału.

Zaufali Nam